За підсумками XV Харківського регіонального конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук, який проводився Радою ректорів вищих навчальних закладів ІІІ-IV рівнів акредитації Харківського регіону, студент нашої кафедри Володимир РЕБРОВ отримав диплом ІІІ ступеню у номінації «Технічні науки».
![Rebrov](/sites/default/files/inline-images/photo_2021-06-27%2000.11.31.jpeg)
Колектив кафедри щиросердно вітає переможця XV Харківського регіонального конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук за економічним напрямком і його наукового керівника! Бажаємо міцного здоров’я, творчого натхнення та подальших наукових звершень! Так тримати!!!